Godhead koncert

Opublikowany 2010-05-22 09:29:30

Piosenki: Penetrate, Eleanor Rigby, Break You Down, The Reckoning, The Hate In Me, Trapped In Your Lies, I Sell Society, Inside you, I Hate Today, Sinking, 2000 Years Of Human Error, Fucked Up, Backstander, Giveaway (feat. Wayne Static), Push. Albumy: 2000 Years Of Human Error, The Shadow Line, Power Tool Stigmata, Evolver

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.