monika1982
696
Piosenki Glenn Kotche: Projections of,Stagger On,Mobile,Mobile Parts 1; 2,Mobile (Part III),Monkey Chant,Individual Trains,Projections Of (What) Might,18,Clapping Music Variations,Mobile Part 3,12,Fantasy On A Shona Theme,Reductions Or Imitations,Wading Pool, Parts 1; 2. Albumy Glenn Kotche: Introducing, Introducing Glenn Kotche,Mobile
Tagi: #with #zespol #down #avant #glenn #instrumental #garde #experimental #wilco #percussion #kotche

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.