George Canyon zespół

Opublikowany 2010-05-24 04:34:29

Piosenki: Who Would You Be, I Want You To Live, One Good Friend, Ill Never Do Better Than You, All Or Nothing, My Name, Just Like You, Drinkin Thinkin, In Your Arms Again, In Your Arms Again (Feat. Crystal Shawanda), Letting Go, Let It Out, Somebody Wrote Love, Hell Or High Water, Bettys Buns. Albumy: One Good Friend, Somebody Wrote Love, What I Do (International Version), George Canyon

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.