Genoa zdjęcia Jorge Hernn Crespo

Opublikowany 2010-01-06 04:46:05

Piłkarz Genoa. Urodzony w Florida, Buenos Aires, Argentina. Data urodzenia: July 05, 1975. Narodowość: Argentinian. Wzrost: 184cm. Waga: 78kg. Pozycja: Striker [C]. Poprzednie kluby: River Plate > Parma > (£35.5m) Lazio > (£16.57m) Inter Milan > (£16.8m) Chelsea > Milan (loan) > Chelsea > (free) Inter Milan > Genoa.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.