Gaudi zdjęcia

Opublikowany 2010-06-26 06:35:11

Piosenki Gaudi: Kimiyaa E Moraad,Native Dub,...and The Earth Said: Oh My God!,Meena,Chaine a Chaine,Dub It,Theremystical,Ci Fice Lu Mundu,Tribalove,Truthful Old Man,100 Rootikal,Ayahuasca Deep Fall,Sufani,Babylon Flamenco,Tutta Pe Me. Albumy Gaudi: Eternity - Single, Testa, Bass Sweat; Tears, Sweat; Tears, Bass

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.