Gaudi tapety

Opublikowany 2010-06-23 23:45:25

Piosenki Gaudi: Native Dub,Tribalove,100 Rootikal,Meena,Kimiyaa E Moraad,Ayahuasca Deep Fall,Theremystical,Tutta Pe Me,Sufani,Truthful Old Man,...and The Earth Said: Oh My God!,Babylon Flamenco,Dub It,Ci Fice Lu Mundu,Chaine a Chaine. Albumy Gaudi: Bass, Testa, Bass Sweat; Tears,Eternity - Single, Sweat; Tears

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.