tygrysisa
651
Piosenki Treat Her Right: Square,Everglades,You Dont Need Money,Factory Girl,Tease Me,Jesus Everyday,Jet Black,Come Back,I Think She Likes Me,I Got A Gun,I Wish You Would,An Honest Job,From a Buick 6,Rhythm and Booze,Standing by Your Window. Albumy Treat Her Right: The Anthology 1985 - 1990, Treat Her Right, Tied to the Tracks,Whats Good for You
Tagi: #sandman #low #galeria #rock #right #awesome #her #treat #blues

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.