galeria Time Bandits

Opublikowany 2010-05-24 10:00:51

DELETED_942A8_leja
601
Piosenki: Im Specialized in You, Listen to the Man With the Golden Voice, Endless Road, Live It Up, Im Only Shooting Love, Dancing On A String, Live It Up (Album Version), I Am Only Shooting Love, I Wont Steal Away, Only a Fool, Im Spezialized In You, Sarah, 1. 2. 3., Endless Road (High Energy Dance Mix), Only A Fool (Extended Remix). Albumy: Greatest Hits, Collections, Collection

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.