fres
536
Piosenki The Deep Dark Woods: Nancy,Two Time Loser,Polly,Hang Me,As I Roved Out, Oh Hang Me,The Sun Never Shines,When First Into This Country,The Gallows,Charlies (Is Coming Down),How Can I Try,River In The Pines,Farewell,The Winter Hours,All the Money I Had Is Gone,The Birds on the Bridge. Albumy The Deep Dark Woods: Hang Me Oh Hang Me, The Deep Dark Woods,Winter Hours
Tagi: #dark #galeria #canadian #country #alt #folk #woods #deep #americana

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.