galeria Sydney

Opublikowany 2010-06-19 03:30:33
falko
457
Piosenki Sydney: Listen...,Things Couldnt Be Better Than What?,Mixed Drinks,For I Am Spartacus,Deadlines,When We Were Safe,The Exit,Dont Call Me Scorpion,In dreams we believe, Sunny D,Juberts Path of Destruction,String Theory,Its Worth The Drive To Acton,Got Some Purple Stuff... Hey,Sorry Stanger,Until The End. Albumy Sydney: When We Were Safe, The Two Syds, Petit FleurLes Oignons, Sydney

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.