galeria Siksakubur

Opublikowany 2010-06-16 19:00:12

Piosenki Siksakubur: Pesta Para Pecundang,Renounce Me,siksa kubur-selera Neraka,Reborn For Destination,180898,Intro (Metafora),Evil Beside Us,Selera Neraka,Serigala Tanpa Naluri,Konspirasi Hitam,Fuckin Hostile (Pantera Cover),Terlahir Sampah,Agenda Bencana,Pasukan Jiwa Terbelakang,Destitusi Menuju Mati. Albumy Siksakubur: Back to Vengeance / The Carnage

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.