galeria Mark Lindsay

Opublikowany 2010-07-06 02:55:00

  • autor: Anonim
748
Piosenki Mark Lindsay: So Hard To Leave You,Funny How Little Men Care,The Long And Winding Road / Yesterday,Silver Bird,O Little Town of Bethlehem,Weve Only Just Begun,And The Grass Wont Pay No Mind,daigoro`s theme,Leaving on a Jet Plane,First Hymn From Grand Terrace,Arizona,Windy Wakefield,Miss America,Loves Been Good to Me,Voyagers. Albumy Mark Lindsay: Golden Classics: Arizona/Silverbird, Video Dreams, Shogun Assassin, Arizona

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.