galeria Lux Ferre

Opublikowany 2010-06-11 00:20:12

minewra
576
Piosenki Lux Ferre: Antichristian war propaganda,Thirst For Despair,Dormente,O Caminho,The Light of Darkness,Next to satan,Summoning the eternal darkness,Correntes,The Bell of Fate,Horns Crush In Celebration,Atrae Materiae Monumentum,Breu,By My Grace... I Am Divine,Corrosive torment,Pira. Albumy Lux Ferre: Antichrist War Propaganda

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.