galeria Lurker of Chalice

Opublikowany 2010-06-13 16:40:17
zuzaczek
601
Piosenki Lurker of Chalice: Granite,II,Vortex Chalice,Wail,Paramnesia,Spectre As Valkerie Is,Drink Deeply, These Miles of Night,III,This Blood Falls as Mortal Part III,Minions,Piercing Where They Might,I,Fastened to the Five Points,The Glory Experiment,IV. Albumy Lurker of Chalice: Lurker of Chalice

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.