galeria Jim Stafford

Opublikowany 2010-07-02 16:45:01

  • autor: Anonim
815
Piosenki Jim Stafford: I Aint Working,Cow Patti,My Girl Bill,Turn Loose Of My Leg,Spiders and Snakes,The Fight,Spiders; Snakes Stafford,I Dont Like Spiders And Snakes,Swamp Witch,A Real Good Time,Wildwood Weed,Jim Stafford - Spiders and Snakes,Spiders; Snakes,The Last Chant,Little Red Riding Hood. Albumy Jim Stafford: The Best Of, Greatest Hits,Jim Stafford, The Best of Jim Stafford

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.