galeria Dosh

Opublikowany 2010-05-18 17:53:48
ashia
169
Piosenki: Dont Wait For The Needle To Drop, Um, Circles and Squares, If You Want To, You Have To, Everybody Cheer Up Song, Bury The Ghost, Wolves, First Impossible, One Through Seven, Mpls Rock And Roll, Unemployed Blues, O Mexico, The Magic Stick, Keep Up Appearance, Capture The Flag, Ship Wreck. Albumy: The Lost Take, Wolves and Wishes, Pure Trash, Dosh

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.