galeria Day One

Opublikowany 2010-07-09 05:45:06

  • autor: Anonim
931
Piosenki Day One: Im Doing Fine, Talk Now,Ordinary Man,Autumn Rain,Trying Too Hard,saturday siren,Bedroom Dancing [First Recording],Bedroom Dancing (First Recording),Walk Now,Bad Before Good,The Little Things,Waiting for a Break,Bedroom Dancing,In Your Life,money,Feet Firmly On The Ground. Albumy Day One: Probably Art, Hallowed Ground,Ordinary Man, FigureHead

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.