galeria Black Ox Orkestar

Opublikowany 2010-07-06 04:25:07

  • autor: Anonim
515
Piosenki Black Ox Orkestar: Bukharian,cretan song,papir iz dokh vays, vayser fayer,Ver Tanzt?,Tsvey taybelakh,fishelakh in vaser,Dobriden,Ratsekr grec,Nign,Golem,shvartze flamen,Violin duet,Az Vey Dem Tatn,Ikh ken tsvey zayn,Toyte Goyes in Shineln. Albumy Black Ox Orkestar: Ver Tanzt?,Nisht Azoy, Ver Tanzt

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.