galeria As Summer Dies

Opublikowany 2010-06-28 12:40:06

Piosenki As Summer Dies: My Last Call,Close Your Eyes,Trainwreck, Nails and Entrails,I Said I Was Fine,Skylight to Sorrow,Sincerely Day That I Wake rmx,Sincerely,Murder Me Monday,Intro,Zombies are scumbags,A Suprise for You,Hearts,At Your Wake,Untitled,Dead On Your Doorstep. Albumy As Summer Dies: Sincerely

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.