Funeral Inception tapety

Opublikowany 2010-05-13 15:06:39

DELETED_942A8_leja
402
Piosenki: Back To The Womb, Brand New Hatred, I Am My Own Enemy, Lebih Baik Mati, Slices Of Flesh Are Being Devoured, Brigade Of The Falling Sun, Fear The Return, Planting The Seeds Of Hate, Man Destined To Fail, ... Of Banished and Depraved Existence, Unrecognizable Mutilations, Bathing Your Soul With Gore Tears, Piece By Piece, Violence Speaks Louder Than Words, Holy Halls Of Paranoia. Albumy:

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.