Fun Boy Three koncert

Opublikowany 2010-05-24 06:26:44
martyna11
654
Piosenki: Our Lips Are Sealed, The Lunatics (Have Taken Over The Asylum), The Tunnel Of Love, Tunnel of Love, Things We Do, Were Having All The Fun, The More I See (The Less I Believe), It Aint What You Do Its The Way That You Do It, The Telephone Always Rings, Sanctuary, Way On Down, Going Home, Murder She Said, TAint What You Do (Its the Way That You Do It), Faith, Hope And Charity. Albumy: Fun Boy Three, Kid Jensen Session (16th January 1983), Waiting, The Fun Boy Three

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.