fotki No club affiliation Bolf Ren

Opublikowany 2010-01-06 05:15:05
monika1982
711
Piłkarz No club affiliation. Urodzony w Ostrava, Czech Republic. Data urodzenia: February 25, 1974. Narodowość: Czech. Wzrost: 189cm. Waga: 80kg. Pozycja: Defender [C]. Poprzednie kluby: Banik Ostrava > Karvina > Banik Ostrava > Sparta Praha > Banik Ostrava > Auxerre > Contract terminated by mutual consent.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.