fotki Javier Aller

Opublikowany 2010-01-25 15:33:12

DELETED_45E97_darf
425
Urodzony 20 April 1972, Madrid, Spain. Filmy z udziałem Javier Aller: Hermanos & detectives, El ciclo Alfa, Sa majesté Minor, Miguel y William, Agitación + IVA, Kibris: La ley del equilibrio, La gran aventura de Mortadelo y Filemón, El robo más grande jamás contado, Charrosis, El corazón del guerrero, El milagro de P. Tinto.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.