fotki Estudiantes de Mérida Rafael Ochoa Dudamel Edgar

Opublikowany 2010-01-06 03:50:53

DELETED_637EB_mrhot
747
Piłkarz Estudiantes de Mérida. Urodzony w San Felipe, Venezuela. Data urodzenia: January 07, 1973. Narodowość: Venezuelan. Wzrost: 186cm. Waga: 81kg. Pozycja: Goalkeeper. Numer na koszulce: 1. Poprzednie kluby: ULA Merida > Huila > UNICOL > Independiente Santa Fé > Quilmes > Atletico Zulia > Deportivo Cali > Millonarios > Maracaibo.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.