Forefather zdjęcia

Opublikowany 2010-05-12 08:28:17

Piosenki: Steadfast, Brunanburh, Hallowed Halls, Cween of The Mark, Theodish Belief, Three Great Ships, Fire From The Sky, Miri It Is, Wolfheads Tree, Eostre, Mellowing Of The Mains, The Shield-Wall, Proud to Be Proud, Ours Is the Kingdom, The Golden Dragon. Albumy: Steadfast, Ours Is the Kingdom, Engla Tocyme, The Fighting Man

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.