Felipe Melo Carvalho de Juventus piłka nożna

Opublikowany 2010-01-06 04:19:09

Piłkarz Juventus. Urodzony w Volta Redonda, Rio de Janeiro, Brazil. Data urodzenia: August 26, 1983. Narodowość: Brazilian. Wzrost: 183cm. Waga: 73kg. Pozycja: Attacking Midfielder [C]. Poprzednie kluby: Flamengo > Cruzeiro > Gremio > Sabah > Mallorca > Racing Santander > Almeria > (£10m) Fiorentina > (€20.5m + Marco Marchionni) Juventus.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.