Faktoid: Tusk pokonał strach przed lataniem. 175 razy

Opublikowany 2011-05-12 20:11:11

rudzik94
970
Dla wszystkich, którzy jeszcze nie odnotowali obecności Faktoidu na polskiej scenie brukowej, krótkie wyjaśnienie. Ten niecodzienny tygodnik to największe zagrożenie dla Faktu, Super Expressu, Bilda i The Sun razem wziętych. Tylko w Faktoidzie groza, ściemy, półprawdy, zmyślenia i kredensy - wszystko w najlepszym wydaniu.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.