Eureka Seven zespół

Opublikowany 2010-07-06 06:50:08

  • autor: Anonim
669
Piosenki Eureka Seven: Uncontrolled Self,sakura,Days,Secret Base,Space Rock,Terror Of The Smile,Long Journey,Shonen Heart [Eureka Opening Mix],Fly Away [Eureka Ending Mix],Leap From The Indication,GET IT BY YOUR HANDS,Rainbow,White Tiger No.24,Ostentatious Star,Ocean Inside The Memory. Albumy Eureka Seven:

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.