erezerwacje24.pl - system rezerwacji online na stronie pensjonatu hostelu booking engine

Opublikowany 2010-02-16 17:46:20
  • autor: Anonim
589
Internetowy System Obsługi Rezerwacji On-Line to nowoczesna aplikacja internetowa, która usprawnia proces rezerwacji pobytu oraz płatności za rezerwację, w małym lub średnim obiekcie oferującym noclegi, takim jak: pensjonat, domek letniskowy, agroturystyka, schronisko, itp.
Tagi: #internetowa #domek #hotel #stronie #obslugi #pl #system #online #line #engine #hotelu #on #internetowy #obsluga #agroturystyka #platnosci #rezerwacja #pobyt #pobytu #rezerwacji #rezerwacje #rezerwacyjny #pensjonat #pensjonatu #pensjonacie #booking #noclegu #noclegow #terminu #terminow #letniskowy #hostelu #erezerwacje24

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.