Ellen Foley zespół

Opublikowany 2010-06-23 02:55:25
piotras20
580
Piosenki Ellen Foley: Torchlight,Stupid Girl,Indestructible,The Death of the Psychoanalyst of Salvador Dali,Sad Song,Whats a Matter Baby,Night Out,My Legionnaire,The Shuttered Palace,MPH,We Belong to the Night,Phases of Travel,Theatre Of Cruelty,Hideaway,Beautiful Waste Of Time. Albumy Ellen Foley: Night Out, Meat Loaf And Friends, Nightout, Spirit of St. Louis

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.