• autor: Anonim
652
Piosenki Electrafixion: Lowdown,Not Of This World,Too Far Gone,Bed of Nails,Timebomb,Feel My Pulse,Whos Been Sleeping In My Head?,Hit by Something,Mirrorball,Lowdown (Rest Of The Trash Mix),Zephyr,Sister Pain (acoustic),Never,Sister Pain,Whos Been Sleeping in My Head. Albumy Electrafixion: Zephyr, Lowdown, Burned [2CD Extended Version],Burned
Tagi: #punk #zdjecia #rock #post #liverpool #britpop #alternative #electrafixion

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.