Dudka Dariusz Auxerre tapety

Opublikowany 2010-01-06 02:52:57
barbbie
576
Piłkarz Auxerre. Urodzony w Kostrzyn nad Odrą, Poland. Data urodzenia: December 09, 1983. Narodowość: Polish. Wzrost: 183cm. Waga: 80kg. Pozycja: Defender/Defensive Midfielder [L, C]. Numer na koszulce: 5. Poprzednie kluby: Amica Wronki > Wisla Krakow > Auxerre.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.