bestdriver204
1003
W świecie pick-upów sieje postrach a nie jedno auto sportowe też musi uznać jego wyższość. V10 8,3 l 0-100 km/h: 4,8 s i 249 km/h,pełen bak ponad 500 zł,miny dresiarzy w ich beemkach - Bezcenne HA,HA,HA
Tagi: #wozek #motocykl #super #auta #hot #tuning #full #motor #najlepsze #wypadek #bryka #kraksa #niezle #girls #scigacz #fast #speed #pick #fury #samochody #wypas #vipera #dodge #and #stluczka #cacko #niezwykle #sportowe #cars #ram #amerykanskie #najszybsze #supercar #srt #drogie #sercem #wozidlo #airbrush #cullet #motoryzacjaszybkie

Komentarze (1)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.