Divine zdjęcia

Opublikowany 2010-01-11 21:07:38

Pełne imie: Harris Glen Milstead. Urodzony 19 October 1945, Baltimore, Maryland, USA. Filmy z udziałem Divine: Out of the Dark, Hairspray, Tales from the Darkside, Seymourlama, Trouble in Mind, Lust in the Dust, Polyester, Female Trouble, Pink Flamingos, The Diane Linkletter Story, Multiple Maniacs, Mondo Trasho, Eat Your Makeup, Roman Candles.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.