Divine Pustulence zespół

Opublikowany 2010-06-12 14:40:13

DELETED_275EE_falko
420
Piosenki Divine Pustulence: Shotgun Extermination, Rape Em All,Violated,Tortured,Columbine Massacre,She Had Evil In Her Eyes (She Had To Die),Land Of The Dead, Killem All,Skeletons In The River,Citizen X Erotophonophilia,Murderous Unholy Rampage, Rapeem All,She Died A Virgin,Reeking Adipocerous Corpses of Murdered Boys Buried in Lime,RobEm All, Raped And Sacrificed To Satan, Mutilated, Decapitated,Rectal Crucifixion,Pathological Evisceration,Rob Em All, Kill Em All. Albumy Divine Pustulence:

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.