Divine Pustulence tapety

Opublikowany 2010-06-24 12:00:07

Piosenki Divine Pustulence: Pathological Evisceration, Rapeem All, Decapitated,Murderous Unholy Rampage,RobEm All, Killem All,Citizen X Erotophonophilia,Rectal Crucifixion, Raped And Sacrificed To Satan,Land Of The Dead,Skeletons In The River,She Had Evil In Her Eyes (She Had To Die),Rob Em All, Rape Em All,Tortured,Columbine Massacre,Reeking Adipocerous Corpses of Murdered Boys Buried in Lime,Violated,Shotgun Extermination,She Died A Virgin, Mutilated, Kill Em All. Albumy Divine Pustulence:

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.