Deborah Harry koncert

Opublikowany 2010-05-12 20:38:31
leksi
379
Piosenki: I Want That Man, French Kissin In The USA, Rush Rush, French Kissin In The USA (Edit), The Jam Was Moving, Brite Side, Two Times Blue, French Kissin In The Usa, French Kissin In The USA [Edit], Backfired, If I Had You, Lucky Jim, School For Scandal, I Can See Clearly, In Love With Love. Albumy: Def, Dumb,; Blonde, Necessary Evil, Once More into the Bleach, Debravation

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.