Dean Evenson koncert

Opublikowany 2010-06-22 22:20:23
greywolf
565
Piosenki Dean Evenson: Far Away Within,Saguaro,Thunder Streams,Eagle, Salmon,Deep Night,Desert Moon, Swirl,Stream of Blessing,Inner Space,Open Heavens Door,Mossing Around,Sunrise, I Want to Calm Within,Prayer,Native Tongue,Floating to Forever,To Tree or Not to Tree. Albumy Dean Evenson: Ascension to Tibet,Desert Moon Song, Healing Waters, Forest Rain

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.