Deamon koncert

Opublikowany 2010-06-29 00:15:04
leksi
679
Piosenki Deamon: Synopsis Of Sin,Messiah Despised,Long Dead Christ,Born Again Dead,Serial Demise,Fuck It,Bloodlet In Blasphemy,Christ Whore,Praying Headless,Tomb Of Beleifs,Hells Bells,Rise,Violating The Eviscerated,Gutted,Descend Dethrone. Albumy Deamon: Descend Dethrone

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.