Deamon galeria

Opublikowany 2010-06-22 06:05:14
darkalady
550
Piosenki Deamon: Tomb Of Beleifs,Descend Dethrone,Born Again Dead,Christ Whore,Praying Headless,Fuck It,Serial Demise,Messiah Despised,Bloodlet In Blasphemy,Synopsis Of Sin,Hells Bells,Gutted,Violating The Eviscerated,Rise,Long Dead Christ. Albumy Deamon: Descend Dethrone

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.