Dave Meniketti koncert

Opublikowany 2010-07-07 03:05:04

  • autor: Anonim
741
Piosenki Dave Meniketti: Night Prowler,Take It Like a Man,Take My Time,Parchman Farm,Just coastin,Say Goodbye,Mans World,Its Over,Mister Blister,Cant Do Nothin Right,Angel on My Shoulder,Loan Me a Dime,Baby Blues,Until the Next Time,Bad Feeling. Albumy Dave Meniketti: Live in Japan,On the Blue Side, Meniketti

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.