darkalady
591
Piosenki Darwins Waiting Room: In to the Dark,Another Way,Feel So Stupid (Table 9),Feel So Stupid (Table-9),All I Have Is Me,Transparent,Live for the Moment,Had A Feeling,feel so stupid,D.I.Y.M.,Sometimes It Happens Like This,Realize,Back That Ass Up (Juvenile Cover),Spent,Innosense. Albumy Darwins Waiting Room: Orphan
Tagi: #zespol #metal #waiting #room #rock #nu #crossover #rapcore #darwins

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.