Darwins Waiting Room galeria

Opublikowany 2010-07-04 07:40:02

  • autor: Anonim
453
Piosenki Darwins Waiting Room: Back That Ass Up (Juvenile Cover),Innosense,Spent,Transparent,feel so stupid,Feel So Stupid (Table 9),Another Way,All I Have Is Me,Feel So Stupid (Table-9),In to the Dark,Sometimes It Happens Like This,Live for the Moment,D.I.Y.M.,Had A Feeling,Realize. Albumy Darwins Waiting Room: Orphan

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.