Dark Tranquillity tapety

Opublikowany 2010-05-20 14:41:37

Piosenki: Terminus (Where Death Is Most Alive), Nothing To No One, Monochromatic Stains, Lost To Apathy, The Lesser Faith, Focus Shift, Miserys Crown, Final Resistance, The Mundane And The Magic, Blind At Heart, Icipher, The Treason Wall, Inside The Particle Storm, The New Build, The Wonders At Your Feet. Albumy: Fiction, Damage Done, Character, Haven

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.