Danny Gatton galeria

Opublikowany 2010-06-24 10:10:06
barbbie
642
Piosenki Danny Gatton: The Simpsons,Elmira St. Boogie,Dancin Shoes,Secret Love,Intro/Sunnymoon for Two,Linus; Lucy,Quiet Village,Thirteen Women,Orange Blossom Medley,Apache/Surf Medley,Funky Mama,Blues Newburg,Sky King,Harlem Nocturne,Pretty Blue. Albumy Danny Gatton: Portraits, 88 Elmira St., Cruisin Deuces, In Concert 9/9/94

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.