Danny Bryant zdjęcia

Opublikowany 2010-07-08 16:40:08
  • autor: Anonim
575
Piosenki Danny Bryant: Five Long Years, Born to Lose,Time (To Say Goodbye),Memories,Walk Away,Lean On Me,Always With Me,This Is The Blues,Between The Lines,Play to Win,Tell Me,Last Man Standing,Low Down Blues,Slow Blues / Sweet Little Angel,Girl from the North Country,Girl from North Country. Albumy Danny Bryant: Black And White, Live, Watching You, Days Like This

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.