Damiano Zenoni piłka nożna Parma

Opublikowany 2010-01-06 05:12:04

Piłkarz Parma. Urodzony w Trescore Balneario, Italy. Data urodzenia: April 23, 1977. Narodowość: Italian. Wzrost: 185cm. Waga: 74kg. Pozycja: Defensive Midfielder [R, C]. Numer na koszulce: 19. Poprzednie kluby: Pistolese > Alzano > Atalanta > Udinese > Parma.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.