Czlowiek kameleon - niezla akcja z programu 52 na MTV

Opublikowany 2009-11-18 16:21:14

  • autor: Anonim
2032
Przedwczoraj na skrzyżowaniu Świętokrzyskiej i Nowego Światu w Warszawie pojawił się człowiek-kameleon. Połączenie istoty ludzkiej z dystrybutorem do coli. Swoistego rodzaju „hibernatus” na pandemiczne czasy. Jak się dowiedzieliśmy happening ten będzie jedną ze scen drugiego sezonu programu „52 – Nowe oblicze iluzji” w kanale MTV Polska.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.