Cudicini Carlo Tottenham Hotspur tapety

Opublikowany 2010-01-06 05:21:06

Piłkarz Tottenham Hotspur. Urodzony w Milano, Lombardia, Italy. Data urodzenia: September 06, 1973. Narodowość: Italian. Wzrost: 181cm. Waga: 73kg. Pozycja: Goalkeeper. Poprzednie kluby: Milan > Como > Milan > Prato > Lazio > Castel di Sangro > (£160.000) Chelsea > (free) Tottenham.

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.