Craniotomy zespół

Opublikowany 2010-06-17 07:00:11
alcora
583
Piosenki Craniotomy: Suffering In Wome,01 He Torture The Brain With A Drill,The Sign,Sinister Need,Dekubit,Animal,07 Bath In Acne,Faith Damnation,Mix (...And From Flesh To Bone),04 Tasty Meatball,Purity,Sick Call,Cut A Piece For Your Hunger,The Eyes Of The Devil,Everyday Hatred. Albumy Craniotomy:

Komentarze (0)


Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z ustawieniami prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.